TR | EN
Herkes İçin Lezita Herkes İçin Lezita

Markam olarak Lezita markasının tüm yönleriyle yeniden düzenlenmesine destek olduk. Uzun araştırmalar ve görüşmelerden sonra  işe marka mimarisini yenilemekle başladık. Bazı alt markaları kaldırdık, yerine yepyeni alt markalar getirdik. Gelecek projeksiyonumuzu hazırlayarak, markanın gelecek 10 yılki hedeflerini belirledik. Marka stratejimizi ve konseptimizi oluşturduk.

 

Lezita’nın marka özüne proteini koyduk. Piliç eti, insan vücudunun “tam” olarak sindirebileceği proteini sağlar. Biz de Lezita olarak piliç etinin bu özelliğini sahipleniyoruz. Mottomuz: Tam Protein!

 

Lezita’nın yeni kimliğinde güvenilir, şeffaf, yenilikçi ve uzman bir duruş olacak. Bu yüzden bütün ambalajlarda ve logoda yeniliğe gittik. Bunun için Türkiye’nin en yetkin ambalaj tasarımcılarından biri olan Orhan Irmak ile çalıştık.

 

Tüm bu stratejimizi ve konseptimizi duyurmak amacıyla Büro Reklam Ajansıyla işbirliği yaptık. Reklam kampanyamız radyoda, basında ve internette yayında.

 

Herkes kaliteli, güvenilir ve lezzetli tavuklarla dengeli beslensin diye “Herkes için Lezita” diyoruz ve Lezita’nın 2020 yılında Türkiye’nin en büyük 3 tavuk markasından biri olacağına inanıyoruz.

 

 


21 Ocak 2015 Çarşamba