TR | EN
YDS


Yakupoğlu Deri Sanayi 1250 çalışanı, 100 milyon TL’yi aşan cirosu, yıllık 4 milyon bot kapasitesi ve 25’ten fazla ülkeye yaptığı ihracatı ile Avrupa’nın en büyük teknik bot üreticisidir. YDS markalı ürünleri ile Türk ordusu ve polisi dışında Dünya ordularına da bot üreten Yakupoğlu, iş güvenliği ayakkabıları pazarında da lider pozisyondadır. YDSshop mağazalarında ve www.ydsshop.com.tr sitesinde asker ve polis botlarını son tüketiciye sunmaktadır.  
Dünya markası olma yolunda, Turquality destek programına alınan alanındaki ilk ve tek firma olan YDS, son iki senedir markalaşma anlamında büyük adımlar atmaktadır.
Öncelikle YDSwork ismini İş güvenliği, YDS ismini asker ve polis botlarının olduğu teknik bot markası olarak ayırmıştır.
YDS markası altında, askeri dinamizm ve teknolojiden aldığı güç, asker ve polis botu dışında motosiklet botu başta olmak üzere, avcı, outdoor botları üretmeyi planlamaktadır. Bu süreçte logosunu yenilemiş, her koşulda “Zor Yok” felsefesini kendine uzun soluklu bir yol olarak belirlemiştir.
Doğada Tek Başına programına sponsor olan ve program sunucusu Serdar Kılıç’ı marka yüzü olarak belirleyen YDS, erkeksi ve sert adımlarla dünyanın farklı ordularına, farklı coğrafyalarına ayak izleri bırakmak adına hırsla ve hevesle devam etmektedir.